Opinie o Nas
  • Zwroty
Zasady zwrotu produktu

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy.

Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. W przypadku odstapienia od umowy Klient zobowiązany jest do odeslania zakupionych produktów wraz z wypełnionym formularzem zwrot i dołączonym dowodem zakupu(paragon lub FVat) a adres firmy

Zwracany produkt NIE MOŻE nosić śladów używania oraz być uszkodzony i posiadać oryginalne pudełko(PROSIMY NIE OKLEJAĆ PUDEŁEK TAŚMA).

Przelew pieniędzy za zwrócony towar realizujemy na wskazany w formularzu numer konta w przeciągu 14 dni roboczych od momentu otrzymania zwracanego produktu. Jeżeli konsument wybrał sposób dostawy Produktu inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy oferowany przez Sprzedawcę,Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem